Drukarnia wielkoformatowa

0
1200

Twoja firma zasługuje na najlepsze wizualne rozwiązania, aby prezentować swoją markę i przyciągać klientów. Najlepsze rozwiązania daje drukarnia wielkoformatowa. Porządna reklama wyróżnia  z tłumu każdą firmę, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Nasz najwyższej jakości proces drukowania cyfrowego zapewnia, że obrazy są idealne do oglądania na zewnątrz w dużym formacie.

Rozumiemy wyzwania w wielkoformatowej przestrzeni graficznej. Wykraczamy poza samo umieszczanie logo na sztandarowych banerach graficznych. Możemy zapewnić:

– kreatywny rozwój wizualny unikalny dla Twoich potrzeb
– zaangażowanie w doskonała technologię wielkoformatową
– doświadczenie w ogólnopolskiej dystrybucji i realizacji

Nasza drukarnia cyfrowa posiada doświadczenie w dostarczaniu niestandardowych grafik wielkoformatowych dla klientów z różnych branż.  Oferujemy druki np. na płótnie, tapetach i fotorealistycznych papierowych plakatach.

Produktami drukarni wielkoformatowej są:

  • Banery – banery graficzne można drukować na wszystkich rodzajach tkanin i winylu, od lekkich do ciężkich materiałów. Doskonale nadają się by zareklamować nadchodzące wydarzenie, promocję lub promocję sprzedaży.
  • Znak firmowy – do wykonania we wszystkich kształtach i rozmiarach. Dzięki nowoczesnej drukarce wielkoformatowej, istnieje możliwość drukowania praktycznie na każdym materiale.
  • Grafika ścienna – okna i ściany Twojej firmy to świetne miejsca do promowania własnej Możemy stworzyć niesamowite efekty wizualne pasujące praktycznie do każdego rozmiaru i kształtu, z rozwiązaniami z wymiennych naklejek do całych okładzin ściennych.
  • Plakaty – Kiedy myślisz o drukowaniu wielkoformatowym, myślisz o plakatach. Nasze projekty sprawią, że specjalne wydarzenie, kampanie marketingowe, czy inne oferty przyciągną uwagę, na jaką zasługują.
  • Rozwiązania nietypowe – Dzięki możliwości drukowania na praktycznie dowolnej powierzchni, jesteśmy w stanie zastosować wyróżniające się techniki wizualne.Chcesz wydrukować białym kolorem na ciemnym tle? Chcesz drukować na nietypowej powierzchni? Dzięki nowoczesnym technikom i doskonałym drukarkom realizujemy również takie mniej typowe zlecenia.

Niezależnie od tego, czy reklamujesz jakieś wydarzenie, wystawiasz swój produkt, czy życzycie komuś wszystkiego najlepszego, nasze banery pozwalają wszystkim się o tym dowiedzieć. Czy to na wystawach, targach, czy też we własnej siedzibie oferujemy mocne i trwałe druki banerów o jakości fotograficznej na naszych wielkoformatowych, cyfrowych drukarkach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here