Gdzie kupić tani hosting dla strony www?

0
1250

Gdzie kupić tani hosting dla strony www? To pytanie zadaje sobie każdy, kto myśli o założeniu własnego bloga lub strony internetowej.

Hosting jest bowiem rzeczą niezbędną, ponieważ bez serwera nie ma fizycznej możliwości, aby stworzyć bezpieczną, działającą stronę internetową. Warto zainwestować w dobry serwer na początku naszej przygody z prowadzeniem strony internetowej, ponieważ wydajny hosting będzie nam służył przez wiele lat. Ważną rzeczą, którą każdy hosting powinien posiadać jest tak zwany certyfikat SSL. Zakup serwera z certyfikatem bezpieczeństwa najczęściej wiąże się z nieco wyższymi kosztami, jednak jest to niezbędna inwestycja, szczególnie jeśli zakładamy stronę, na której zamierzamy przechowywać dane innych użytkowników, np. sklep internetowy.

Wybieramy hosting dla strony www

Wiele firm posiada w swojej ofercie hostingi, jednak wydaje mi się, iż najciekawszą propozycją jest hosting wordpress z kru.pl. Subskrypcja serwerów na stronie kru.pl zaczyna się już od 10.41 zł za miesiąc. Najtańszy serwer na stronie wyposażony jest w certyfikat SSL oraz ma pojemność 30 GB, co na początku naszej przygody z prowadzeniem strony internetowej powinno być jak najbardziej satysfakcjonujące.

Oprócz serwerów, kru.pl oferuje również zakup domeny. Domena to nazwa naszej strony internetowej, którą wpisujemy w przeglądarkę. Koszt domeny to z reguły kilkanaście złotych, a przez pierwszy rok możemy przetestować domenę bezpłatnie. Na stronie kru.pl, koszt domeny z rozszerzeniem .pl rozpoczyna się od 9.89, co według mnie stanowi niesamowicie atrakcyjną cenę. Można zatem zauważyć, że kru.pl oferuje kompleksowe usługi w zakresie narzędzi potrzebnych do prowadzenia własnej strony.

Hosting dla strony na wordpressie w kru.pl jest idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących, ponieważ jest tani, wydajny oraz posiada certyfikat bezpieczeństwa, który wpływa na prestiż naszej strony internetowej. Warto wziąć pod uwagę ofertę tej firmy, ponieważ proponuje ona szereg rozwiązań, zarówno dla osób, które zakładają pierwszą stronę internetową, jak i dla tych, które mają już doświadczenie w tej dziedzinie.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:2    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here