Szlifuj angielski przez Skype – to proste i skuteczne

Ominął cię kolejny awans, chociaż to ty jesteś pracownikiem, który ma największą wiedzę tematyczną? Poznałeś interesującą osobę, ale brak znajomości języka nie pozwala na dotarcie do jej serca? Język angielski to podstawa, bez której ciągle nam czegoś brakuje, a my ten deficyt odczuwamy praktycznie na każdej płaszczyźnie życia.

Kursy stacjonarne wydają się mało efektywne – szczególnie dla tych osób, które podejmowały już naukę w jednej ze szkół językowych z mizernym efektem końcowym – a nauka na własną rękę przypomina chodzenie po nieznanym z zawiązanymi oczami. Jeśli chociaż raz zgodziłeś się z nami, potrzebujesz nowoczesności. To dla ciebie został stworzony angielski przez Skype.

Nauka angielskiego przez Skype – czy to ma sens?

Największą przeszkodą w zdobyciu umiejętności posługiwania się językiem angielskim jest tradycyjną formułą nauki. Doskonale znamy ją ze szkoły i bynajmniej nie kojarzymy jej z dynamicznym rozwojem. Tymczasem język to życie – i to w dosłownym sensie. Przecież w domu nie porozumiewamy się ze swoimi bliskimi idealną polszczyzną wyrwaną z kanonów literatury.

Angielski przez Skype jest przeciwieństwem do sztywnych zasad nauki. Oczywiście, uczy języka, ale w sposób przyjazny i tym samym skuteczniejszy. Lekcje odbywają się pomiędzy uczniem a lektorem, nie ma więc innych osób, które mogłyby nam przeszkodzić w naszej wypowiedzi, czy zaburzyć nasz tok rozumowania. Konwersacje są przyjemne i swobodne, a przede wszystkim rzeczywiste. Jeśli popełnimy błąd – co przecież zdarza się każdemu – lektor nie tylko nas poprawi, ale wyjaśni jaką formę słowną można stosować w danej sytuacji. Jednymi warunkami do efektywnej nauki jest chęć ucznia oraz sprawny Internet.

Zalety nauki angielskiego przez Skype

Z pewnością masz w pamięci tradycyjne podręczniki do nauki języka angielskiego. Nie zawsze odpowiadały one swoją formą twoim oczekiwaniom, a i zamieszczane treści pozostawiały wiele do życzenia. Zazwyczaj były one nader sztuczne, przez co odbierane przez mózg jako coś na miarę formułki – a tych przecież raczej nie lubimy i o ile szybko je zapamiętujemy, to jeszcze szybciej o nich zapominamy.

Angielski przez Skype to nie tylko lekcja słowna z lektorem, ale i potrzebne do nauki materiały dostarczane w formie elektronicznej. Trzeba przyznać, że to kolejne ułatwienie – możesz powtarzać materiał w każdym miejscu i o każdej porze, bez konieczności noszenia ze sobą podręczników.

Uwaga lektora prowadzącego zajęcia jest skupiona wyłącznie na uczniu, dzięki czemu lekcje można zaliczyć do indywidualnych i doskonale dopasowanych do potrzeb i dotychczasowych umiejętności ucznia. Możesz więc rozpocząć naukę od przysłowiowego zera lub też skupić się na przypomnieniu wiedzy i rozszerzeniu jej o interesujące cię zagadnienie np. dotyczące stricte twojej pracy. Studenci czy uczniowie szkół średnich zyskują nieocenioną pomoc w nauce, która przekłada szkolną teorię na pożyteczną praktykę.

Korzyści nauki angielskiego przez Skype

Upowszechnienie technologii już dawno stało się faktem. Dokonujemy elektronicznych płatności, zamawiamy rzeczy ze sklepów z całego świata, zdobywamy nowe kontrakty i zawieramy przyjaźnie. Dlaczego więc nie uczyć się angielskiego przez Skype?

Niezdecydowanym podpowiadamy, że angielski przez Skype to :

  • niezależność – lekcje odbywasz tam, gdzie chcesz i w takim czasie, który Tobie odpowiada

  • indywidualność – lektor jest wyłącznie do twojej dyspozycji, to spotkanie face to face, które jest najbardziej owocnym;

  • elastyczność – bez trudu możesz pogodzić codzienne obowiązki z nauką języka;

  • oszczędność czasu – nie tracisz cennych minut na dojazdy do szkoły językowej;

  • personalizacja – zajęcia dopasowane są do ciebie, a nie na odwrót, zgodnie z twoimi potrzebami plan nauki jest optymalizowany;

  • pokonanie barier – lektor jest przewodnikiem, który pomoże ci się otworzyć i dzięki niemu nie będziesz czuł oporów przed mówieniem po angielsku

  • rzeczywista nauka – lekcje opierają się o twoje indywidualne założenia, mają odniesienie w świecie rzeczywistym. Oczywiście, jeśli masz ochotę porozumiewać się w języku literackim, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby lektor przygotował dla ciebie taki scenariusz zajęć.

Zaskocz innych i nie pozwól, by kolejna życiowa szansa przeszła ci koło nosa. Masz w sobie potencjał, który wspólnie przekujemy na sukces językowy. Gwarantujemy, że każda lekcja angielskiego przez Skype będzie krokiem do przodu.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here