Aplikuj do salonu BMW

Z pewnością nieraz myślałeś o zmianie pracy. Chciałbyś znaleźć zatrudnienie, które da Ci przede wszystkim dobre zarobki, ale także zagwarantuje przyjazną atmosferę każdego dnia, liczne możliwości rozwoju oraz przyniesie pożądaną satysfakcję. Czy znalezienie takiej pracy jest w ogóle możliwe? Z pewnością tak. Jeżeli jesteś osobą pewną siebie oraz swoich mocnych stron, nie lubisz rutyny, a do każdego powierzonego obowiązku podchodzisz w rzetelny sposób, dając z siebie przysłowiowe 100 procent, praca w BMW okaże się dla Ciebie spełnieniem marzeń: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/aplikacja/

Ogrom możliwości na terenie całego kraju

Marki Bawaria Motors nie trzeba nikomu przedstawiać. Jesteśmy producentem samochodów klasy premium, który od wielu lat wiedzie prym na światowym rynku, ciesząc się nieustannie dużym zainteresowaniem klientów również w Polsce. Na terenie całego kraju znajdują się nasze salony, w których pracę możesz uzyskać. Bydgoszcz, Olsztyn, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa – to tylko niektóre miasta, w których kariera u dealera BMW stoi przed Tobą otworem. Wystarczy odrobina chęci oraz pełne zaangażowanie, aby odnieść sukces w branży motoryzacyjnej.

Praca połączona z pasją

Jeżeli samochody od zawsze były Twoją pasją, będziesz mógł ją rozwijać poprzez satysfakcjonującą pracę. Dla osób zatrudnionych na proponowanych przez nas stanowiskach przygotowaliśmy bowiem szereg zróżnicowanych możliwości, liczne szkolenia, które pozwolą zdobyć nową wiedzę na najbardziej interesujące tematy. Gwarantujemy rozwój nie tylko kariery, ale także osobisty, czego nie jest w stanie zapewnić większość firm.

Aplikuj już dzisiaj

Aplikacja jest bardzo prosta, a swoje zgłoszenie możesz wysłać już dzisiaj. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię województwo oraz dział, a następnie stanowisko pracy, które najlepiej do Ciebie pasuje. Poszukujemy osób na terenie całego kraju do Działu Sprzedaży BMW, Działu Sprzedaży MINI, Działu Sprzedaży Motorrad, Działu Serwisu, Działu Blacharsko-Lakierniczego, a także wielu innych. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, w zamian oczekując chęci do nauki, czynnego prawa jazdy kategorii B, miłej aparycji, umiejętności pracy w grupie, jak również samodzielności.

Dodatkowym atutem z pewnością będzie znajomość języków obcych na poziomie komunikatywnym, a także doświadczenie w zawodzie. Rozpatrujemy jednak również kandydatury osób niedoświadczonych, które szybko się uczą i pragną się rozwijać, dając z siebie wszystko. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączysz do naszej ekipy, pracując na wspólny sukces marki. Czekamy na Twoją aplikację.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here